NOVINKY

KULTURNÍ AKCE


KONCERTY A FESTIVALY


Kompletní organizační, produkční a PR zajištění koncertů a festivalů. Můžete počítat s využitím našich dlouholetých zkušeností a špičkovou technickou podporou.


VIP AKCEChcete prezentovat Vaši společnost, město či obec v plném lesku prostřednictvím VIP akce, plesu, večírku nebo vernisáže? Kontaktuje nás a máte jistotu, že to klapne. Vy řekněte kdy a kde, my se postaráme o to, jak.
DNY MĚST A OBCÍ


Pořádáte den Vašeho města nebo obce? Svěřte tuto práci profesionálům.
Kompletní realizace akce na klíč zahrnuje.


 • ve spolupráci s Vámi sestavíme programový scénář akce s ohledem na Vaše požadavky a specifika Vašeho města či obce (tradice, příroda, kulturní zajímavosti, partnerská města .....)
 • zajištění mediální kampaně včetně hlavního mediálního partnera (výroba, tisk a distribuce plakátů, bilboardů, výroba rozhlasových a televizních spotů)
 • zkontaktování spolků a zájmových organizací ve Vašem městě či obci, které na Vaší akci vystoupí
 • zajištění vystoupení populárních interpretů (hudebních skupin, zpěváků, populárních herců...)
 • zajitění pódia a kvalitního ozvučení celé akce
 • kompletní personální zajištění akce
 • moderování akce
 • zajištění atraktivního doprovodného programu pro děti i dospělé
 • catering – raut pro významné hosty akce
 • tisková konference
 • vrchol - zajištění ohňostroje s hudebním doprovodem, ohňová nebo světelná show.....atd..


 • Spolupráce s námi učiní z oslavy dne Vašeho města či obce akci roku, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat.
  MODERING  Na Vaši akci zajistíme profesionálního moderátora nebo moderátorskou dvojici, která provede účastníky akce celým programem bez klopýtnutí s humorem a šarmem. Na Vaše přání zajistíme moderování Vaší akce některou z populárních osobností.  Záznamy akcí dle přání klienta - Zahrnuje prakticky všechna možná (splnitelná) přání od pouhého pořízení záznamu z firemních akcí, večírků, školení, teambuildingu atd. Nabízíme komplexní servis zahrnující služby od hrubého sestřihu, sestřihu dle scénáře, postprodukci, až po mastering DVD apod.

  Výroba komerčních reportáží, reklam s možností odvysílání - Výroba specifického typu reportáže laděné v reklamním duchu, která slouží jako klasický reklamní spot k faktické propagaci vaší firmy či výrobku, avšak liší se délkou a žánrovým podáním. Zatím co reklamní spot je dynamický, efektní s cílem ohromit potencionálního zákazníka a „zlomit jej“ v komerční reportáži je prostor pro hlubší seznámení s předmětem propagace. Není problém zajistit odvysílání v regionálních, kabelových či místních televizích.

  Profily firem - Ucelený film o vaší společnosti. Dle vašeho přání je kladen důraz např. na výrobní postupy, technologie, přístup k zaměstnancům, přístup k životnímu prostředí apod. Film může být doplněn o reference (výpovědi zákazníků, ukázky z praxe). Samozřejmostí jsou jazykové mutace.

  Prezentace obcí, institucí - Výroba prezentačního videa obcí a měst. Historie, současnost, výhledy do budoucna. Důraz je kladen na turisticky atraktivní místa. Zajistíme překlad do cizích jazyků dle přání zákazníka, vyrobíme prezentační DVD, CD, videovizitky, zajistíme distribuci např. do informačních center. Možnost odvysílání nebo umístění na webové stránky obcí či měst.

  Instruktážní filmy - Filmy se zaměřením na konkrétní činnosti případně postupy s účelem podrobně s prezentovanou činností seznámit diváky.

  Dokumentární filmy - Natočíme a vyrobíme dokument na jakékoliv téma (život, umění, sport…)

  Záznamy kulturních akcí - Plesy, divadla, módní přehlídky, koncerty atd.

  Vícekamerové záznamy - Nejčastěji záznamy kulturních a sportovních přenosů na více kamer, případně zajištění přímého přenosu do infokanálů. Novinkou je možnost on-line streamu do internetové sítě.

  Kamerové přenosy pro velkoplošné projekce - jedno i více jazyčný dabbing

  Masternig a authoring DVD a dalších formátů - Práce s formáty DVCAM, DV (miniDV), VHS, SVHS, MPEG-1,2,4, DIVX, Flash video, WMV, DVD vc. ,menu, HD DVD a převod mezi nimi v normách PAL i NTSC

  Výroba multimediálních prezentaci DVD, CD

  Grafické práce - Návrhy přebalů pro DVD, VHS, CD, vizitky, letáky a další grafické práce

  Výroba www stránek - Grafický návrh, HTML, CCS, PHP, databáze, JAVA apod.  Dnes je:21-06-2024 design by Radek Nakoukal