NOVINKY

PRO HOTELY


ANIMAČNÍ PROGRAMY

Hýčkejte své hosty a oni se k Vám budou rádi vracet.

Toto pravidlo si uvědomuje stále více provozovatelů hotelů.
Drtivá většina Čechů již strávila dovolenou v některém přímořském letovisku, kde byli hned po příjezdu zahrnuti bohatou nabídkou animačních programů.

Velké oblibě se těší zejména večerní zábavné programy.Překvapte své hosty podobnou nabídkou, jakou jim skýtá dovolená v zahraničí.

Příkladem animačního programu pro hotelové hosty může být Valašský večer, kde se snoubí folklór a tradice s humorem a recesí.


BARMAN SHOW

Barmani Vám během své strhující show předvedou ty nejlepší barmanské triky, budou míchat koktejly a drinky na Vaše přání a skvěle pobaví Vaše hosty. Účastníci akce si mohou sami vyzkoušet namíchat koktejl.

Podle Vašeho přání je možné vystoup ....

<< více >>

VALAŠSKÝ VEČER

Jedinečný zážitek – valašské zvyky, tradice, gastronomie, recese, cimbálová muzika a netradiční soutěže ve valašském drtivém stylu. Vše namícháno a protřepáno dle vaší chuti.
Zajistíme pro Vás špičkové cimbálové muziky, stylové prostředí, kroj ....

<< více >>
Inspiraci k dalším programů najdete v kapitole INDOOR

TIP!

Samostatnou kapitolu tvoří programy pro zvláštní příležitosti, jako jsou Velikonoce, Vánoce, Silvestr apod. Pro Vaše hosty ubytované v těchto termínech připravíme jedinečný program laděný tradičně či zábavně, tak aby se k Vám rádi vraceliFIREMNÍ KLIENTELA
Firemní klientela patří k těm náročnějším. Většina firemních zákazníků dnes školení či konference spojuje s doprovodným programem. Pro Vaše klienty připravíme dle jejich přání adrenalinový, sportovní, zábavný či kulturní program, na který budou rádi vzpomínat. Při tvorbě programu vyjdeme z možností Vašeho hotelu, do nabídky můžeme zahrnout i Vaše zařízení – wellnes, bowling, hřiště apod.

Pro Vaše firemní klienty připravíme a zrealizujeme kompletní program nebo si můžete vybrat některý z našich OUTDOOR nebo INDOOR programů a zařadit jej do Vaší nabídky

Kompletní nabídka PRO FIRMY.Dnes je:12-07-2024 design by Radek Nakoukal